Інтерфакс-Україна
08:14 11.01.2021

В Україні за добу 4 288 нових інфікованих COVID-19, одужали 4 819 людей

2 хв читати

В Україні станом на ранок понеділка зафіксовано 4 288 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, одужали - 4 819 людей, померли 68 пацієнтів, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"4 288 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 133 дитини та 184 медпрацівники. Також за минулу добу госпіталізовано - 1 372 особи; летальних випадків - 68; одужало - 4 819 осіб", - написав Степанов на своїй сторінці у Facebook у понеділок уранці.

Днем раніше, 10 січня, повідомлялося про 5 011 нових випадків коронавірусної хвороби, 9 січня зафіксовано 4 846 випадків COVID-19, 8 січня виявлено 5 676 нових інфікованих коронавірусом, 7 січня повідомлялося про 8 997 випадків інфікування COVID-19, 6 січня міністр поінформував про 6 911 нових випадків, 5 січня повідомлялося про 5 334 випадки.

Кількість інфікованих від початку пандемії на ранок понеділка сягнула 1 119 314 людей, 19 835 осіб - померли від COVID-19, одужали - 796 417 людей.

За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Запорізькій (458), м. Києві (371), Київській (365), Одеській (312) і Миколаївській (293) областях.

Зараз в Україні на COVID-19, за даними сайту Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони (РНБО), хворіють 303 062 людини, що на 599 менше, ніж днем раніше.

Кількість підозр на захворювання на коронавірусну хворобу за минулу добу становила 4 318, інформує РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп наголошує на необхідності закінчити війну в Україні

Трамп: батареї Patriot будуть відправлені в Україну протягом кількох днів

Трамп: ми уклали угоду, за якою ми будемо постачати НАТО зброю для України, Альянс буде за неї платити

URC-2025: ЄБРР та МФК розглядають можливість фінансування другої ВЕС ОККО Group на 192 МВт

Трамп заявляє, що введе 100% мита для Росії, якщо протягом 50 днів не буде укладено угоду про припинення вогню

У медзакладі Києва викрито схему заволодіння бюджетними коштами програми медичних гарантій – Нацполіція

Умєров обговорив з Келлогом досягнення стійкого миру та розвиток спільних проєктів з локалізації виробництва озброєння в Україні

Свириденко незабаром оголосить пропозиції щодо кандидатур членів уряду

Держава компенсуватиме повну вартість навчання дітям осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі у Революції Гідності - Кабмін

Кабмін унормував розвиток мережі Центрів єдності для українців за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА