22:08 11.01.2021

Почалися перші поставки вакцини Moderna в країни ЄС

2 хв читати
Почалися перші поставки вакцини Moderna в країни ЄС

Бельгія, Німеччина, Нідерланди і Франція отримали перші партії доз американської вакцини Moderna проти коронавірусної інфекції COVID-19, повідомили в понеділок бельгійські ЗМІ.

У публікаціях не уточнюється, в якій кількості здійснені перші поставки вакцини Moderna.

Європейське агентство лікарських засобів минулої середи рекомендувало застосування цієї вакцини для боротьби проти COVID-19 в Євросоюзі.

"Європейське агентство лікарських засобів (EMA) рекомендувало дозволити випуск на ринок вакцини Moderna для запобігання коронавірусної інфекції COVID-19 у людей віком від 18 років", - йшлося в повідомленні, опублікованому в Twitter агентства.

Водночас Європейська комісія (ЄК) схвалила комерційне використання вакцини Moderna в Євросоюзі.

"З вакциною Moderna, тепер другою дозволеною в ЄС, ми будемо мати 160 млн додаткових доз. І ще надійдуть інші вакцини. Європа забезпечила до двох мільярдів доз потенційних вакцин проти COVID-19. У нас більше, ніж достатньо, безпечних та ефективних вакцин, щоб захистити всіх європейців", - заявила з цього приводу голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

До цього ЄК вже надала дозвіл на вакцину BioNTech / Pfizer, контракт щодо якої передбачав 300 млн доз. Однак минулої п'ятниці фон дер Ляєн оголосила, що Єврокомісія запропонувала державам-членам ЄС придбати додатково 200 млн доз вакцини компаній BioNTech і Pfizer з можливістю придбання ще 100 млн.

"Ми вже маємо 300 млн доз вакцини BioNTech / Pfizer. І хороша новина в тому, що ми домовилися з цим підприємством змінити контракт у бік збільшення, і з цим новим контрактом ми зможемо отримати ще 300 млн додаткових доз вакцини BioNTech / Pfizer", - сказала глава Єврокомісії на прес-конференції в Брюсселі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА