Інтерфакс-Україна
18:03 12.01.2021

У Херсоні невідомі пошкодили близько 20 пам'ятників братської могили - поліція

1 хв читати
У Херсоні невідомі пошкодили близько 20 пам'ятників братської могили - поліція

Поліція встановлює осіб, які пошкодили пам'ятники братської могили на меморіальному кладовищі в Херсоні.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, у вівторок близько 11:50 до поліції зателефонував 39-річний житель обласного центру, який повідомив, що на меморіальному кладовищі в Херсоні невідомі особи пошкодили близько 20 пам'ятників братської могили.

"На місці співробітники слідчо-оперативної групи Херсонського відділу поліції виявили 17 розбитих і повалених на землю кам'яних плит братської могили воїнам-визволителям Другої світової війни", - зазначено в повідомленні.

Наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками ч. 2 ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають оперативно-розшукові заходи зі встановлення причетних до скоєння злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА