08:49 13.01.2021

Бельгія продовжує режим жорстких обмежень через коронавірус до 1 березня

2 хв читати
Бельгія продовжує режим жорстких обмежень через коронавірус до 1 березня

Обмеження, введені в Бельгії 2 листопада в зв'язку з другою хвилею коронавірусної інфекції, як передбачалося, до 15 січня, продовжуються до 1 березня, повідомили ввечері у вівторок бельгійські ЗМІ з посиланням на урядовий вісник Moniteur belge.

На початку листопада, не вдаючись до повного локдауну, бельгійська влада значно посилила заходи з протидії COVID-19.

Зокрема, були заборонені всі колективні заходи і релігійні служби, обмежено кількість запрошених гостей, закриті бари і ресторани; призупинені послуги, які передбачають безпосередній людський контакт, окрім медичних; введені певні обмеження для траурних церемоній, "настійно не рекомендувалися" поїздки за кордон.

Зберігалася низка чинних заходів, таких як комендантська година, дистанційна робота, навчання студентів вищих навчальних закладів у віддаленому режимі тощо.

Також було оголошено про посилення контролю за запропонованим дотриманням тестів і карантину після поїздок за кордон і контролю при поверненні з автоподорожей.

Єдиним пом'якшенням режиму серед усіх тимчасово заборонених через пандемію видів економічної діяльності було дозволено лише відновлення роботи автошкіл.

Продовження наявних обмежень до 1 березня не означає, що вони не можуть бути послаблені в залежності від епідеміологічної обстановки, уточнив офіційний представник міністра внутрішніх справ.

У Бельгії з початку пандемії від коронавірусної інфекції померли 20 тис. 122 людини, повідомив у вівторок інститут суспільної охорони здоров'я Sciensano. За минулий тиждень зазначено середньодобове зростання заражень COVID-19 у 27% порівняно з попереднім тижнем. Усього в країні зафіксовано 665 тис. 223 випадки зараження коронавірусом.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА