13:30 13.01.2021

В Італії вирішили продовжити режим НС через коронавірус до кінця квітня

1 хв читати
В Італії вирішили продовжити режим НС через коронавірус до кінця квітня

 В Італії вирішили продовжити до кінця квітня режим НС, що діє у зв'язку з коронавірусом COVID-19, повідомляє в середу газета Il Riformista.

"У ситуації, коли за всіма параметрами ми бачимо погіршення, ми зобов'язані вжити нових, пропорційних заходів. Уряд вважає за необхідне передусім продовжити до 30 квітня режим НС, який спочатку планувалося скасувати 31 січня", - заявив міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца.

В Італії нині всі області розділені на "червону", "жовту" й "зелену" зони залежно від ситуації з зараженнями, від найважчої до легкої. Тепер влада вважає, що можна ввести й так звану білу зону. За словами Сперанци, в таких зонах треба буде дотримуватися лише базових правил боротьби проти COVID-19, наприклад, носити маски. Він зазначив, що, "малоймовірно, що ця зона з'явиться найближчим часом, але ми не втрачаємо надії".

Сперанца в середу виступив у парламенті й заявив, що цього тижня Італія зіткнулася з погіршенням епідеміологічної обстановки. Очікується, що у зв'язку з цим уряд Італії може впровадити заборону на пересування людей між регіонами не лише в "червоній", а й у "жовтій" зоні.

За час пандемії в країні зареєстрували понад 2,3 млн заражень померли майже 80 тис. людей.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА