07:36 14.01.2021

Партія екс-прем'єра Італії вийшла з правлячої коаліції

1 хв читати
Партія екс-прем'єра Італії вийшла з правлячої коаліції

Рада міністрів Італії на чолі з Джузеппе Конте в середу опинилася в ситуації політичної кризи після того, як два міністри з партії "Італія Віва" оголосили про відставку, інформують італійські ЗМІ.

Як повідомив лідер партії "Італія Віва" екс-прем'єр Маттео Ренці, уряд залишають міністр з питань сільського господарства Тереза Белланова і міністр з питань рівних можливостей Елен Бонетті.

За словами Ренці, до такого рішення призвели дії Конте. Ренці вже тривалий час не погоджувався з політикою глави ради міністрів зокрема з питання про розподіл коштів, виділених ЄС на відновлення італійської економіки, яка серйозно постраждала від наслідків пандемії коронавірусу.

Тим часом, один із лідерів Демократичної партії (ДП), колишній міністр юстиції Андреа Орландо назвав рішення Ренці "серйозною помилкою, якої припустилися кілька людей, але за яку заплатять усі".

Дотепер правляча коаліція включала три партії: популістський "Рух п'яти зірок" (M5S), лівоцентристську Демократичну партію (ДП) і партію "Італія Віва".

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА