10:37 14.01.2021

В Україні запрацював новий сервіс з отримання юрзвіту із вторинного об'єкта нерухомості

1 хв читати
В Україні запрацював новий сервіс з отримання юрзвіту із вторинного об'єкта нерухомості

Проект-переможець конкурсу Open Data Challenge 2018, організованого за підтримки проекту USAID/UK aid TAPAS Project "Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах" - Monitor.Estate спільно з компанією OpenDataBot розробив новий сервіс, що дає змогу отримати юридичний звіт із вторинного об'єкта нерухомості.

Як наголошується в повідомленні у Facebook Міністерства цифрової трансформації України, вже зараз за допомогою сервісу можна отримати інформацію про точну адресу об'єкта; його площу, тип (житловий/нежитловий, для земельних ділянок - цільове призначення), інформацію про власника, підстави набуття права власності, обтяження та обмеження, покладені на об'єкт, а також рекомендації з перевірки даних, які відсутні у звіті.

Надалі розробники планують додати інформацію з реєстру судових рішень, реєстру боржників, реєстрів територіальних громад та інші відкриті дані.

"Користуючись цим та іншими сервісами, розробленими на основі відкритих даних з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних, громадяни та бізнес можуть значно спростити вирішення власних щоденних задач та звести до мінімуму ймовірність бути ошуканими шахраями", - зазначають у Мінцифри.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА