19:59 14.01.2021

Комендантська година вводиться в усій Франції мінімум на 15 днів

1 хв читати
Комендантська година вводиться в усій Франції мінімум на 15 днів

Початок "антикоронавірусної" комендантської години в усій Франції з 16 січня встановлюється з 18:00, оголосив прем'єр-міністр Жан Кастекс.

"На всій території країни комендантська година впроваджується з 18:00 з найближчої суботи і щонайменше протягом 15 днів", - сказав глава французького уряду в четвер на прес-конференції, яку транслюють телеканали.

"Це розпорядження застосовується зараз у 25 департаментах, де ми спостерігали за останні тижні більш динамічне, ніж у інших місцях, зараження людей на COVID-19", - додав Кастекс.

Жорсткість епідеміологічних заходів пов'язана зокрема з виявленням на території країни британської мутації коронавірусу, а також з поки маловідомим південноафриканським варіантом COVID-19, пояснив він.

"Наша ситуація тривожна, навіть якщо вона загалом стабілізувалася", - зазначив прем'єр, він наголосив, що коронавірус все ще активно поширюється у Франції, і становище ускладнюється його новими штамами.

Він також оголосив про посилення превентивних заходів для тих, хто перетинає кордони Франції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА