06:56 15.01.2021

"Активна країна" перемогла в інвестконкурсі на облаштування канатної переправи через Дніпро в Києві за 3,6 млн грн

2 хв читати
"Активна країна" перемогла в інвестконкурсі на облаштування канатної переправи через Дніпро в Києві за 3,6 млн грн

Переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування атракціону канатна переправа через Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова" в Києві стало ТОВ "Активна країна", випливає з розпорядження Київміськдержадміністрації (КМДА) від 11 січня 2021 року, оприлюдненому на офіційному порталі столиці.

Департаменту економіки та інвестицій КМДА доручено укласти інвестиційний договір з переможцем і замовником реалізації проекту - комунальним підприємством по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва "Плесо".

Уточнюється, що територія облаштування атракціону складається із двох земельних ділянок – 0,02 га (розташована біля Арки дружби народів у Печерському районі) та 0,05 га (на території острова Труханів у Дніпровському районі). Орієнтовна загальна вартість облаштування об’єкта інвестування становить 3,6 млн грн.

За умовами конкурсу, будівництво капітальних споруд на території облаштування об'єкта інвестування заборонено. Повинні встановити виключно збірно-розбірні тимчасові конструкції, без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території. Окрім того, інвестор зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин атракціону без завдання шкоди території та природним об’єктам, розташованим на ній.

"Із виписаних умов інвестиційного конкурсу стає зрозуміло, що облаштування атракціону канатної переправи жодним чином не стосується реалізації масштабного будівництва об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури – канатної дороги з об’єктами громадського призначення за маршрутом: Арка дружби Народів, Поштова площа, Труханів острів. Наразі цей проект перебуває на стадії вирішення всіх майново-правових питань, лише після цього сформують умови конкурсу. Зокрема, орієнтовні строки будівництва об’єкта", - зазначають у департаменті економіки та інвестицій КМДА.

ТОВ "Активна країна" дотепер побудувало 32 об'єкти. Згідно з інформацією на сайті компанії, її об'єкти є в Києві, Вінниці, Полтаві, Закарпатті та Тбілісі (Грузія).

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США вводять візові санкції щодо 76 саудівців у зв'язку з доповіддю про вбивство Хашкаджі

Данілов про новий телеканал "Перший незалежний": Якщо який-небудь телеканал буде порушувати законодавство, він буде потрапляти під санкції РНБО

Зеленський: Ми повинні забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якій точці країни

Степанов зустрівся з послами G7 для обговорення спільної протидії пандемії

Венедіктова заявила про необхідність налагодження діалогу з європейськими партнерами для запобігання ослаблення санкцій тиску на українських чиновників часів Януковича

Рада 2-5 березня може передбачити пільги для "інвестнянь" і зменшити оподаткування грального бізнесу

Коломойський не зможе просуватися на державній службі, поки не відмовиться від іноземного громадянства

ФДМ у понеділок оголосить конкурс на посаду гендиректора "Центренерго"

На засіданні РНБО розглядали стратегію деокупації Криму, військова частина - закрита, публічну презентують за 2 тижні - Данілов

Україна запроваджує санкції стосовно 10 осіб із вищого офіцерського складу за зраду Батьківщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА