07:19 15.01.2021

Лідери демократів в американському Конгресі схвалили план Байдена щодо підтримки економіки в умовах пандемії COVID-19

2 хв читати
Лідери демократів в американському Конгресі схвалили план Байдена щодо підтримки економіки в умовах пандемії COVID-19

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі і лідер демократів у Сенаті американського Конгресу Чак Шумер ухвалили висунутий обраним президентом США Джо Байденом план підтримки економіки в умовах пандемії коронавірусу.

У спільній заяві Пелосі і Шумера йдеться, що Конгрес "буде працювати над тим, щоб перетворити бачення обраного президента Байдена в закон, який пройде обидві палати і буде підписаний".

Вони нагадали, що Байден після обрання "сказав американському народу, що "допомога вже в дорозі".

"За допомогою пакету заходів з порятунку COVID, оголошеного обраним президентом, він швидко рухається до того, щоб доставити цю допомогу і задовольнити потреби американського народу", - заявили законодавці.

Вони наголосили: "Демократи з Палати представників і Сенату висловлюють подяку обраному президенту і з нетерпінням чекають спільної роботи над планом порятунку".

План Байдена щодо стимулювання економіки США в умовах пандемії COVID-19 передбачає виділення на ці цілі $ 1,9 трлн.

Він містить низку заходів економічної допомоги населенню, зокрема, виплати американцям по $ 1,4 тис. на додаток до виплат розміром $ 600, які були схвалені Конгресом у грудні.

Обраний президент також закликав підвищити мінімальну заробітну плату до $ 15 доларів на годину, збільшити допомогу з безробіття, а також прискорити здійснення програми вакцинації населення, виділивши на це $ 160 млрд.

Він закликав Конгрес ухвалити виділення понад $ 10 млрд на інформаційні технології, включно з питаннями кібербезпеки, називаючи їх "рятувальним пакетом" і "терміновою проблемою національної безпеки, рішення якої є невідкладним".

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА