Інтерфакс-Україна
07:48 15.01.2021

Семеро людей стали жертвами землетрусу в Індонезії

1 хв читати
Семеро людей стали жертвами землетрусу в Індонезії

Життя не менше семи осіб забрав землетрус на індонезійському острові Сулавесі, повідомило Національне агентство з пом'якшення наслідків стихійних лих країни.

Підземний поштовх магнітудою 6,2 сейсмологи зафіксували в 2:18 за місцевим часом у п'ятницю. Епіцентр знаходився в шести км на північний схід від міста Маджене на глибині 10 км.

Як повідомляють ЗМІ, тисячі людей покинули свої будинки в пошуках притулку, постраждало не менше 60 будівель, зокрема два готелі, офіс губернатора і торговий центр.

Декількома годинами раніше в четвер у тому ж районі стався землетрус магнітудою 5,9, що пошкодив кілька будинків.

 

 

ОСТАННЄ

Протоку Дарданелли закрили через лісові пожежі в Туреччині

Інформація про начебто прорив російських військ в районі Покровська не відображає реальних фактів – СтратКом ЗСУ

Росіяни можуть готуватися до нових наступальних операцій, важлива єдність світу і тиск на РФ– Зеленський

Путін хоче, щоб Україна зникла як держава, тому розмови про "мінімальні вимоги Москви" безглузді – Подоляк

ОТУ "Донецьк" про свою зону відповідальності: Ситуація складна, неприємна та динамічна

ССО знищили радіолокаційний комплекс ТРЛК-10 "Скала-М" на ТОТ в Криму

Опитування: 63% українців надійним партнером вважають Європу, стосовно США так стверджують 42%

Автомобіль УЧХ пошкоджено під час обстрілу РФ Херсону

Глава Rheinmetall вважає, що найближчими роками виробляти танки та іншу бронетехніку стане дешевше

Україна готова стати майданчиком для Платформи з прогресивного розвитку МГП - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА