09:03 15.01.2021

Влада Франції посилює обмеження на в'їзд в країну

2 хв читати
Влада Франції посилює обмеження на в'їзд в країну

Прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс оголосив про посилення превентивних заходів для тих, хто перетинає кордони Франції у зв'язку з пандемією коронавірусу.

"Ми посилимо умови в'їзду до Франції, посиливши контроль на кордонах", - сказав Кастекс в четвер на прес-конференції, яку транслюють телеканали.

Прем'єр-міністр оголосив, що з понеділка, 18 січня, всі бажаючі в'їхати до Франції з країн поза Європейським союзом повинні будуть представити негативний тест на коронавірус. Після прибуття до Франції вони повинні самоізолюватись протягом семи днів і повторити тест після ізоляції.

Необхідність більш жорстких заходів Кастекс мотивував, зокрема, тим, що зараз жоден департамент не може пред'явити дані про заражених коронавірусною інфекцією нижче 50 випадків на 100 тис. жителів.

Прем'єр також повідомив, що початок "антикоронавірусної" комендантської години в усій Франції з 16 січня встановлюється з 18:00 (19:00 кск). "На всій території країни комендантська година буде застосовуватися починаючи з 18:00 з найближчої суботи і щонайменше протягом 15 днів", - сказав глава французького уряду.

"Це розпорядження застосовується зараз у 25 департаментах, де ми спостерігали в останні тижні більш динамічне, ніж в інших місцях, зараження людей на COVID-19", - додав Кастекс.

Жорсткість епідеміологічних заходів пов'язана зокрема з виявленням на території країни британської мутації коронавірусу, а також з поки маловідомим південноафриканським варіантом COVID-19, пояснив він.

"Наша ситуація тривожна, навіть якщо вона загалом стабілізувалася", - зазначив прем'єр, наголосивши на тому, що коронавірус все ще активно поширюється у Франції, обставини ускладнюються його новими штамами.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА