10:26 15.01.2021

У Міноборони України 2021 рік оголошено роком євроатлантичної трансформації - Таран

2 хв читати
У Міноборони України 2021 рік оголошено роком євроатлантичної трансформації - Таран

Результатом трансформаційних процесів у Міністерстві оборони і Збройних силах України стане створення інтегрованої оборонної інституції євроатлантичного типу.

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, про це йшлося під час відеоконференції міністра оборони України Андрія Тарана з групою іноземних радників стратегічного рівня, повідомили в Міноборони.

"У євроатлантичному інтеграційному процесі кожної країни настає момент, коли із зовнішньополітичного питання він перетворюється на низку конкретних і досить складних завдань політики внутрішньої. Для реалізації внутрішніх реформ ми орієнтуємося на стандарти НАТО, оскільки вони є найкращими у військовій сфері. Тому рішенням розширеної колегії Міністерства оборони України, яка відбулася 22 грудня 2020 року, 2021 рік оголошено роком євроатлантичної трансформації", - сказав Таран на відеоконференції з групою іноземних радників.

Учасники дискусії підтримали рішення колегії Міністерства оборони щодо проведення комплексного функціонального огляду системи оборонного менеджменту.

"Огляд має забезпечити неухильне переведення Міністерства оборони України та Збройних Сил України на нові стандарти функціонування та управлінських процесів. З огляду на це, на думку міністра оборони, досвід та компетенції стратегічних радників є критично важливими для побудови системи оборонного менеджменту на основі найкращих практик держав-членів НАТО", - зазначили в Міноборони.

За словами Тарана, запрошення представників Офісу президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України до участі в комплексному функціональному огляді системи оборонного менеджменту стане запорукою його неупередженості, ефективності та результативності. У свою чергу стратегічні радники заявили про готовність забезпечити постійну консультативно-дорадчу підтримку цього процесу.

Міністр оборони запевнив партнерів у бажанні докласти всіх зусиль для прискорення євроатлантичних інтеграційних процесів в оборонному відомстві та Збройних силах України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США вводять візові санкції щодо 76 саудівців у зв'язку з доповіддю про вбивство Хашкаджі

Данілов про новий телеканал "Перший незалежний": Якщо який-небудь телеканал буде порушувати законодавство, він буде потрапляти під санкції РНБО

Зеленський: Ми повинні забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якій точці країни

Степанов зустрівся з послами G7 для обговорення спільної протидії пандемії

Венедіктова заявила про необхідність налагодження діалогу з європейськими партнерами для запобігання ослаблення санкцій тиску на українських чиновників часів Януковича

Рада 2-5 березня може передбачити пільги для "інвестнянь" і зменшити оподаткування грального бізнесу

Коломойський не зможе просуватися на державній службі, поки не відмовиться від іноземного громадянства

ФДМ у понеділок оголосить конкурс на посаду гендиректора "Центренерго"

На засіданні РНБО розглядали стратегію деокупації Криму, військова частина - закрита, публічну презентують за 2 тижні - Данілов

ДМК не входить до СКМ і справно сплачує податки - відповідь на звернення місцевих депутатів до Ахметова збільшити платежі за землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА