Інтерфакс-Україна
15:28 16.01.2021

Novus спростовує наявність у продажу новорічних прикрас з російською символікою

1 хв читати
Novus спростовує наявність у продажу новорічних прикрас з російською символікою

ТОВ "Новус Україна", що управляє мережею гіпер- і супермаркетів Novus і входить до Литовської інвестгрупи BT Invest, спростовує наявність у продажу новорічних прикрас з російською символікою в своїх магазинах і заявляє про провокацію.

"Novus не продає новорічні кульки з російською символікою. Це провокація, зрозуміла як клієнтам, так і ЗМІ. Ми ретельно відбираємо і перевіряємо всі позиції товарів, що потрапляють на наші полиці", – йдеться в прес-релізі мережі.

Згідно з релізом, компанія має відеозапис з камер спостережень, де невідомий чоловік підкладає на полицю в магазині ялинкові кулі та знімає їх на відео, при цьому коментуючи наявність у продажу товару з російською символікою.

Раніше в мережі Інтернет було поширено матеріали негативного характеру щодо мережі супермаркетів Novus і пов'язаної з ним будівельної компанії Stolitsa Group. Обидві компанії розвиває в Україні литовська інвестиційна група BT Invest, створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондасом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верещук анонсувала спрощення військового обліку українців за кордоном

Україна і США продовжують працювати щодо угоди про корисні копалини, діалог продовжується - МЗС

Президенти України і Чехії відвідали Мощун, де вшанували пам’ять загиблих воїнів

Більшість музейних цінностей першої та другої категорій перебувають у безпеці - Мінкультури

Затримано організаторів торгівлі людьми на Київщині, вони утримували у трудовій експлуатації 31 людину

Затверджено професійний стандарт "Бібліотекар" - Мінкультури

МЗС про майбутню зустріч із США у Саудівській Аравії: обговорюватимуться деталі і імплементація рішень, які на політичному рівні вже ухвалені

Ізраїль розширить буферну зону на кордоні з Газою, якщо ХАМАС не відпустить заручників - міністр оборони

Центри життєстійкості відкриються ще у 54 громадах - Мінсоцполітики

Стефанчук закликав Люксембург до співпраці з Україною в оборонній галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА