Інтерфакс-Україна
07:48 17.01.2021

"Укрзалізниця" має намір відновити залізничне сполучення з прилеглими до Криму територіями

1 хв читати
"Укрзалізниця" має намір відновити залізничне сполучення з прилеглими до Криму територіями

АТ "Укрзалізниця" працює над відновленням залізничного сполучення з прилеглими до Криму територіями.

"Ми працюємо над тим, щоб відновити сполучення з прилеглими до Криму територіями. На жаль, у сам Крим ми заїхати не можемо", - повідомив в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" увечері в суботу глава компанії Володимир Жмак.

Він також нагадав, що в кінці 2020 року "Укрзалізниця" відновила залізничне сполучення з Авдіївки.

На думку Жмака, з гуманітарної та економічної точки зору, припинення пасажирського сполучення з непідконтрольними Україні територіями і Росією для "Укрзалізниці" невигідно.

"З економічної точки зору всі ці обмеження є негативним фактором для нашої економіки. Ми втратили транзитні вантажі, ми втратили пасажирське сполучення, природно це позначається на наших економічних показниках", - зазначив глава "Укрзалізниці".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА