06:32 18.01.2021

Влада Бразилії дозволила застосовувати проти COVID-19 британську вакцину від AstraZeneca і китайську CoronaVac

1 хв читати
Влада Бразилії дозволила застосовувати проти COVID-19 британську вакцину від AstraZeneca і китайську CoronaVac

Бразильське Національне агентство з санітарного нагляду Anvisa в неділю схвалило перші дві вакцини проти COVID-19 - препарат, розроблений AstraZeneca і Оксфордським університетом, і препарат CoronaVac розробки китайської компанії SinoVac, повідомляють західні ЗМІ.

ЗМІ нагадують, що раніше китайська розробка показала 50% ефективності. У свою чергу препарат AstraZeneca продемонстрував 62% ефективності при видачі двох доз і 90% у тих учасників випробувань, кому спочатку ввели півдози, а потім ще повну.

Також, зазначають ЗМІ, раніше вакцина CoronaVac, яку виробляє Sinovac Biotech у співробітництві з Інститутом Бутантан в Сан-Паулу, потрапила під вогонь критики президента Бразилії Жаіра Болсонару. На його думку, йдеться про спосіб політичної боротьби Китаю і губернатора штату Сан-Паулу Жоау Доріа: його Болсонару вважає суперником на наступних президентських виборах.

Але в підсумку Міністерство охорони здоров'я Бразилії оголосило в січні, що підписало угоду з Інститутом Бутантан про постачання 100 млн доз вакцини CoronaVac. Також Бразилія розраховує найближчим часом отримати 2 млн доз AstraZeneca з Індії, де вакцину виробляє Інститут сироватки.

За даними статистичного сайту Worldometers, в Бразилії виявлено понад 8,4 млн випадків COVID-19, загинули понад 209,5 тис. інфікованих. Одужали понад 7,3 млн хворих. Бразилія займає третє місце в світі за кількістю випадків захворювання і друге за смертністю заражених.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА