Інтерфакс-Україна
09:44 19.01.2021

Порошенко представив програму з протидії COVID-19 в Україні

1 хв читати
Порошенко представив програму з протидії COVID-19 в Україні

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко представив програму дій із протидії захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19.

"У "Європейської солідарності" є абсолютно конкретна програма дій. По-перше, тотальне тестування і якісна діагностика. Словаччина, для прикладу, сьогодні розпочала другу хвилю загальнонаціонального тестування. По-друге, контрольована самоізоляція безсимптомних. По-третє, безкоштовне і гарантоване лікування тих хворих, які потрапили на госпіталізацію у зв’язку з важким перебігом хвороби. І четверте - обов’язкова вакцинація здорових", - наводить слова Порошенка прес-служба політсили.

Політик переконаний, що поєднання цих чотирьох кроків дасть змогу розірвати ланцюг поширення вірусу.

"Країна повернеться до нормального життя. Отже, вакцинація - головний національний проект і пріоритет на 2021рік", - наголосив Порошенко.

Також, за словами Порошенка, фракції "Євросолідарності" в обласних і міських радах вимагатимуть виділення коштів на закупівлі вакцин.

На думку політика, економічна ситуація в Україні у довгостроковій перспективі залежить від масової вакцинації.

"Від цього залежить, чи виживе вагома частина дрібного бізнесу - кав’ярні, ресторани, туристична галузь, бо це мільйони робочих місць. Як почуватиметься сфера культури - концертна діяльність, театри. Спортивні заклади. Як швидко їхні працівники повернуться до нормального життя. Пропонований нами план із чотирьох пунктів дає змогу практикувати точкові адресні карантинні обмеження замість тотального локдауну", - резюмував Порошенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА