10:16 19.01.2021

У Києві з'явився Центр консервації предметів археології

1 хв читати
У Києві з'явився Центр консервації предметів археології

У Києві офіційно з'явився Центр консервації предметів археології, пріоритетними напрямами роботи якого будуть наукові дослідження та розробка наукової документації археологічних пам'яток Києва, повідомив в. о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.

"Першочерговим завданням інституції стане опрацювання історичних цінностей, які були знайдені під час археологічних розкопок на Поштовій площі. Робота проводитиметься у тісній співпраці з Інститутом археології НАН України та його Київською експедицією", - наводить слова Мондриївського прес-служба КМДА.

Центр також проводитиме заходи з консервації археологічних предметів, експериментальними дослідженнями, розробленням і впровадженням у практику консервації та реставрації археологічних предметів, пам’яток містобудування, архітектури та монументального мистецтва, їх обстеження та дослідження.

"В Україні немає аналогічних установ та можливостей для здійснення кваліфікованої консервації та музеєфікації археологічних знахідок. Особливо це стосується дерев’яних артефактів. Спеціалісти новоствореного Центру користуватимуться переважно закордонним досвідом. Наше найголовніше завдання - зберегти всі артефакти, знайдені під час археологічних досліджень", - зазначив директор департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА