Інтерфакс-Україна
14:03 19.01.2021

Офіс генпрокурора розпочав проти Дубінського справи щодо ухилення від сплати податків і легалізації доходів - ЦПК

1 хв читати
Офіс генпрокурора розпочав проти Дубінського справи щодо ухилення від сплати податків і легалізації доходів - ЦПК

Офіс генерального прокурора розпочав щодо народного депутата Олександра Дубінського (фракція "Слуга народу") кримінальні провадження за двома статтями, стверджують у громадській організації "Центр протидії корупції" (ЦПК).

"Є для вас ще одна чудова новина. Офіс генпрокурора після звернень ЦПК, нарешті, розпочав проти Дубінського кримінальні провадження за двома статтями: ухилення від сплати податків; легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом", - повідомляється на сторінці ЦПК у соцмережі Facebook у вівторок.

Агентство "Інтерфакс-Україна" наразі не має у своєму розпорядженні підтвердження цієї інформації від правоохоронних органів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА