Інтерфакс-Україна
17:31 19.01.2021

Міноборони звернеться до суду з позовом проти "Кузні на Рибальському" за несвоєчасне постачання розвідувального корабля

1 хв читати
Міноборони звернеться до суду з позовом проти "Кузні на Рибальському" за несвоєчасне постачання розвідувального корабля

Міністерство оборони України готує судовий позов проти ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" через несвоєчасне виготовлення і постачання середнього розвідувального корабля проекту "Лагуна".

"Відповідно до умов державного контракту, поставка корабля визначена до 20 вересня 2019 року, однак зобов’язання за контрактом підприємство не виконало", - повідомляє прес-служба Міноборони.

Раніше, в лютому 2020 року, міністерство подало до Господарського суду м. Київ позов про стягнення з "Кузні на Рибальському" 163 258 338 грн штрафних санкцій за порушення термінів постачання корабля. Пізніше розгляд цієї справи було зупинено за клопотанням заводу, оскільки підприємство подало позов про зобов'язання Міноборони продовжити терміни постачання корабля. Рішенням Господарського суду м. Києва термін виконання зобов'язань за контрактом було продовжено до 30 листопада 2020 року.

"Утім, станом на 30 листопада 2020 року ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" робіт за контрактом не виконало, на підставі чого підприємству було виставлено відповідну претензію", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що днями підприємство поінформувало Міноборони, що готується до завершення робіт і проведення державних випробувань корабля.

Водночас через невиконання умов контракту Міноборони готує позов до суду про стягнення штрафних санкцій за порушення зобов'язань ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА