Інтерфакс-Україна
10:56 20.06.2011

"Наша Україна" закликає громадськість зважено підійти до провокацій напередодні 22 червня

1 хв читати
"Наша Україна" закликає громадськість зважено підійти до провокацій напередодні 22 червня

У партії "Наша Україна" закликають громадськість країни напередодні 22 червня, 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни, згадати про визначну роль українського народу у здобутті перемоги та відкинути спроби нав'язування "сталінського тлумачення" історії.

"Напередодні 22 червня "Наша Україна" закликає всю громадськість України до мудрості і зваженості проти будь-яких, інспірованих ззовні провокацій... Нас має об'єднати усвідомлення визначної ролі українського народу у здобутті перемоги в Другій світовій війні", - йдеться в заяві "Нашої України", розміщеній на сайті партії в понеділок.

У політсилі відзначають необхідність об'єднання завдяки спільній оцінці міжнародної спільноти, яка у рішенні Парламентської асамблеї ОБСЄ від 1 липня 2009 року "прирівняла сталінізм до нацизму та закликала до одностайного засудження і заперечення політики тоталітаризму, людиноненависництва і національного підкорення".

"Разом ми маємо відкинути інспіровані спроби протиставити українських людей і відхилити спроби нав'язати нашому народу брехливі сталінські тлумачення історії Другої світової війни. Як єдиний народ, ми маємо бути разом", - упевнені в "Нашій Україні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА