Інтерфакс-Україна
11:11 20.01.2021

Зеленський ушанував пам'ять військовослужбовців ЗСУ, загиблих 20 січня в боях за незалежність і суверенітет України

1 хв читати
Зеленський ушанував пам'ять військовослужбовців ЗСУ, загиблих 20 січня в боях за незалежність і суверенітет України

Президент України Володимир Зеленський у середу, 20 січня, взяв участь у церемонії вшанування пам'яті військовослужбовців Збройних сил України, які загинули в цей день у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

"Церемонія відбулася біля Міністерства оборони України. Було оголошено прізвища 51 захисника України, які загинули цього дня у 2015-2020 роках. Зокрема, вшанували пам’ять 48 військовослужбовців, полеглих під час оборони Донецького аеропорту. Після озвучування кожного прізвища воїни роти почесної варти били у дзвін та салютували зі стрілецької зброї. Володимир Зеленський поклав квіти до Пам’ятного дзвона", - повідомляє прес-служба президента.

Зеленський також поспілкувався з родичами загиблих військовослужбовців.

"Українські воїни на фронті щодня доводять, що ні збройні провокації супротивника, ні люті морози не змусять їх відступити зі своєї землі. Кожного дня ми дякуємо їм за мирне небо над нашими містами та селами та згадуємо імена тих, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Маємо зробити все, щоб кількість імен, які лунають біля Пам’ятного дзвона, не збільшувалась, а в Україні нарешті запанував мир", - заявив президент.

У церемонії також узяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони України Андрій Таран і головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА