15:02 21.01.2021

Кулеба попросив главу МЗС Китаю сприяти якнайшвидшому наданню дозволу на експорт китайської вакцини від COVID-19

2 хв читати
Кулеба попросив главу МЗС Китаю сприяти якнайшвидшому наданню дозволу на експорт китайської вакцини від COVID-19

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки Ваном Ї попросив його посприяти якнайшвидшому наданню дозволу на експорт в Україну китайської вакцини від COVID-19.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Кулеба під час бесіди подякував за надану урядом Китаю допомогу в боротьбі з пандемією COVID-19 і звернувся до китайського колеги з проханням сприяти якнайшвидшому наданню дозволу на експорт в Україну китайської вакцини від коронавірусу.

"Ми розглядаємо питання співробітництва щодо вакцини не просто як міжурядову домовленість, а як взаємодію між народами Китаю та України", - наголосив він.

У свою чергу Ван Ї запевнив Кулебу в готовності уряду КНР у подальшому надавати підтримку Україні в боротьбі з COVID-19, аж доки пандемію не буде повністю подолано.

Крім того, сторони відзначили торішнє зростання обсягів торгівлі між Україною та Китаєм на 20% до рекордних $15 млрд. Так, міністри визначили розвиток торгівлі й контактів між людьми як два ключових пріоритети відносин України та КНР на 2021 рік.

Міністри також обговорили плани українсько-китайських контактів на 2021 рік на всіх рівнях, включаючи найвищий. У цьому контексті Кулеба поінформував китайського колегу про заходи щодо святкування 30-ї річниці незалежності України.

"Цьогоріч Україна та Китай відзначають 10 років з моменту проголошення стратегічного партнерства, а Україна відзначає 30 років незалежності. Щиро сподіваюся, що на цьому тлі Україна та Китай зможуть показати великі позитивні результати у двосторонніх відносинах", - сказав Кулеба.

Міністри підтвердили взаємне запрошення здійснити робочі візити, коли обмеження пандемії COVID-19 це дозволятимуть.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА