Інтерфакс-Україна
12:36 22.01.2021

У Києві за добу рекордна з початку пандемії кількість видужалих від коронавірусу - 2854 людини

2 хв читати
У Києві за добу рекордна з початку пандемії кількість видужалих від коронавірусу - 2854 людини

У Києві за добу рекордна з початку пандемії кількість видужалих від коронавірусу: одужали 2854 людини, нових випадків виявлено 507, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"У Києві за минулу добу виявили 507 хворих на коронавірус. Померли 14 осіб. Загалом за період пандемії у столиці 2260 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання у місті на сьогодні 125 342", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу.

Серед захворілих: 282 жінки, три дівчинки від 14 до 17 років, 216 чоловіків віком від 18 до 91 року та шестеро хлопчиків від 11 до 16 років. Захворіли, зокрема, 16 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 37 пацієнтів, решта - на самоізоляції, під контролем лікарів.

"Одужали за добу в Києві - увага - 2854 людини! Це найбільша кількість за період пандемії. Загалом коронавірус подолали 55 тис. жителів столиці", - наголосив Кличко.

Найбільше випадків захворювання виявили у Дарницькому районі - 98, у Дніпровському - 72, у Святошинському районі - 71 випадок.

"У стаціонарах медичних закладів столиці на сьогодні лікується +1161 хворий на коронавірус. Із них чотири дитини. 818 пацієнтів - у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 956 осіб. Під апаратами ШВЛ - 17 хворих. Заповнення ліжок у комунальних медзакладах - майже 29%", - сказав Кличко.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок п'ятниці зафіксовано 5 348 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, видужали - 14 239 осіб, померли 163 пацієнти, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін з січня планує 30% підвищення зарплат освітянам - Свириденко

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА