13:35 22.01.2021

Разумков назвав законопроект про легалізацію зброї дискусійним

2 хв читати
Разумков назвав законопроект про легалізацію зброї дискусійним

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає законопроект №4335 "Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї" дискусійним і таким, що потребує доопрацювання.

"Якщо буде така дискусія і якщо він з'явиться найближчими тижнями... Закон (законопроект - ІФ) досить дискусійний. До того ж ви знаєте, що це питання неспецифічне для українського суспільства: хтось підтримує, хтось не підтримує. Але дивитимемося вже виходячи з тих норм... там багато моментів, багато нюансів, які також мають бути враховані", - сказав Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" у п'ятницю.

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності цього тижня рекомендував Верховній Раді прийняти в першому читанні законопроект №4335 "Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї".

Законопроект пропонує впровадити посвідчення власника зброї із зазначенням категорії зброї, а також технічний паспорт на кожну одиницю зброї із інформацією про власника та серійний номер зброї. Право на отримання посвідчення власника зброї зможуть мати дієздатні громадяни України, які не мають медичних протипоказань, судимості, яка погашена або знята у встановленому законом порядку, а також не притягувалися до адміністративної відповідальності протягом останнього року.

Законопроект пропонує впровадити обов'язкове страхування цивільної відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок використання зброї. Крім того, законопроект передбачає створення Єдиного державного реєстру цивільної зброї, впровадження курсів із вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосуванням.

Автори законопроекту також пропонують врегулювати питання придбання громадянської вогнепальної зброї та боєприпасів до неї юридичними особами.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА