15:58 22.01.2021

Держкомтелерадіо заборонило ввезення до України 18 російських книг

1 хв читати
Держкомтелерадіо заборонило ввезення до України 18 російських книг

Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввозити на українську територію з Російської Федерації 18 російських книг, виявивши в них пропаганду країни-агресора.

"На обкладинках цих книг видавець розмістив рекламу російських видавництв "Ексмо" та АСТ, порталу Yandex.ru, до яких в Україні рішенням РНБО застосовані спеціальні економічні санкції за систематичний випуск та розповсюдження літератури антиукраїнського змісту", - повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо у п'ятницю.

На обкладинках цих книг також виявлена реклама соціальної мережі "ВКонтакте", широко задіяної в інформаційній війні проти України. У повідомленні наголошується, що через цю соціальну мережу здійснюється рекрутинг найманців для участі у бойових діях проти України на тимчасово окупованих територіях Донбасу. До власників "ВКонтакте" рішенням РНБО у 2019 році були застосовані персональні спеціальні економічні та інші санкції.

У зв'язку з порушенням статей закону України "Про видавничу справу" та відповідно до пунктів критеріїв оцінки видавничої продукції, яка дозволена до поширення на території України, експертна рада ухвалила рішення зарахувати ці 18 видань до видавничої продукції, яка не дозволена на території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА