19:52 22.01.2021

Проект закону про держполітику перехідного періоду пропонує окрему програму з підготовки кадрового складу до місцевих, судових та поліцейських органів

2 хв читати
Проект закону про держполітику перехідного періоду пропонує окрему програму з підготовки кадрового складу до місцевих, судових та поліцейських органів

Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявляє, що проект закону про державну політику перехідного періоду пропонує початок окремої державної програми з підготовки кадрового складу співробітників військово-цивільних адміністрацій, спеціального підрозділу національної поліції та судових органів.

"У цьому законі ми пропонуємо вже розпочати окрему державну програму з підготовки кадрового складу мінімум за трьома категоріями. Зокрема, майбутні співробітники військово-цивільних адміністрацій... Спеціальний підрозділ Національної поліції. Спеціальний не тому, що вони якісь спецпризначенці, а люди, які можуть спілкуватися, які мають навички діалогу... Третє, це судові органи", - сказав Резніков журналістам у п'ятницю.

Віце-прем'єр наголосив, що після деокупації на тих територіях доведеться з нуля відновлювати правосуддя, і воно буде непросте і специфічне.

"Це якраз ті, хто займатиметься питаннями амністії, питаннями люстрації", - додав він.

Як повідомлялося, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомило про завершення розробки проекту закону про державну політику перехідного періоду.

Резніков заявляє, що проект закону про державну політику перехідного періоду є рамковим, який встановлює визначені політики та принципи і потребуватиме ухвалення окремих профільних законів. Зокрема, про амністію, вибори, люстрацію і конвалідацію.

Резніков також зазначає, що амністію після деокупації треба робити обов'язково, але воєнні злочини і злочини проти людяності не підпадають під амністію в жодному разі.

Крім того, віце-прем'єр заявляє, що проект закону про держполітику перехідного періоду передбачає вибори на деокупованій території лише після демілітаризації та повного роззброєння, а також запровадження інституту конвалідації низки документів, отриманих на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема, Резніков вважає, що для деокупованих територій необхідно ухвалювати новий закон про люстрацію на основі та за стандартами ООН.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА