Інтерфакс-Україна
08:55 23.01.2021

Запорізька АЕС вивела в плановий ремонт блок №1

1 хв читати
Запорізька АЕС вивела в плановий ремонт блок №1

Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС) вивела блок №1 у середній плановий ремонт, повідомила прес-служба станції.

"23 січня 2021 року в 00.03 згідно з поданою заявкою енергоблок №1 Запорізької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту. Ремонт розраховано на 99 календарних днів, він буде виконуватися відповідно до графіка ремонтів енергоблоків АЕС України", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в суботу вранці.

Нині в роботі перебувають 5 енергоблоків ЗАЕС. Сумарна потужність генераторів становить 5050 МВт.

"Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків і персоналу немає", - додали в прес-службі.

Зазначається, що радіаційний фон поблизу розташування ЗАЕС та в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський впевнений у запровадженні Європою санкцій проти РФ, і що з США треба працювати, щоб вони зробили те ж саме

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Зарівна обговорила з Девіс повернення викрадених Росією дітей

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Якщо РФ висуватиме нереалістичні умови припинення вогню, вона заслуговуватиме на додаткові санкції – Зеленський після розмови з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА