Інтерфакс-Україна
12:14 23.01.2021

Координатора штабу Навального в Москві затримано

1 хв читати

У Москві затримали координатора столичного штабу опозиціонера Олексія Навального Олега Степанова, повідомляють у штабі.

"У Москві затримали координатора нашого штабу Олега Степанова", – йдеться в повідомленні штабу в Твіттері.

Зазначається, що Степанова везуть в ВВС "Даниловський".

Раніше в МВС Росії повідомили, що відомство ініціювало проведення дослідчої перевірки дій керівників регіональних штабів Навального, які запрошують неповнолітніх громадян до участі в несанкціонованих акціях 23 січня.

Химкинський міськсуд 18 січня на виїзному засіданні у відділі поліції помістив Навального під варту до 15 лютого.

29 грудня 2020 року ФСВП оголосила Навального в розшук. Претензії до опозиціонера пов'язані з порушенням ним зобов'язань, накладених вироком у так званій "справі Ів Роше", якою він визнаний винним у шахрайстві та легалізації грошей.

Опозиціонера було затримано в аеропорту "Шереметьєво" після повернення в РФ з Німеччини, де майже п'ять місяців він проходив лікування та реабілітацію. У ФРН заявляють, що Навального було отруєно нервово-паралітичною бойовою речовиною з групи "Новачок". Російська влада відкидає ці заяви і вважає їх безпідставними.

Після арешту Навального в Інтернеті з'явилися заклики організувати масову акцію на його підтримку.

У МВС РФ заявили, що агітаторів несанкціонованих заходів притягнуть до адміністративної відповідальності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний етап обміну військовополоненими відбудеться найближчим часом – Буданов

Сибіга: Мені було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора

Зеленський з приводу авіатрощі: Наші думки з родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді

УЦОЯО готовий до розділення НМТ на 2 дні, але це може зашкодити вступникам з окупованих територій і за кордоном

Для подолання мінімального прохідного балу НМТ з математики потрібно знати предмет на рівні 7 класу - директорка УЦОЯО

Шмигаль доручив напрацювати механізм для вчасного будівництва й облаштування укриттів на Дніпропетровщині

Щонайменше 120 осіб могли загинути під час аварії літака Boeing на заході Індії - ЗМІ

Київ передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок – Кличко

Завершився черговий етап великого обміну: з російського полону повернули важкопоранених і тяжкохворих захисників

Зеленський: Лише через справжню єдність ми можемо створити безпекові умови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА