Інтерфакс-Україна
14:54 23.01.2021

Суд обрав запобіжний захід одному із затриманих за фактом пожежі в будинку престарілих у Харкові

2 хв читати
Суд обрав запобіжний захід одному із затриманих за фактом пожежі в будинку престарілих у Харкові

Київський районний суд м. Харків обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб одному із затриманих за фактом пожежі в будинку престарілих у Харкові.

"45-річному орендарю будівлі обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб", - повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Відповідне рішення суддя ухвалив сьогодні, 23 січня.

О 15:03 21 січня в Харкові в двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. У будинку на момент пожежі перебували 33 людини, 15 із них загинули, 11 постраждали.

Площа пожежі становила 100 кв. м.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей) КК України.

ДБР розпочало розслідування за фактом службової недбалості співробітників ДСНС під час перевірок у приватному будинку для літніх людей у Харкові.

Правоохоронці затримали чотирьох осіб за підозрою в порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель 15 осіб у харківському будинку для літніх людей 21 січня.

За інформацією генпрокурора Ірини Венедіктової, затримано власника домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат, а також орендаря будинку і його дружину - директора приватного підприємства, яка фактично керувала закладом. Також затримано адміністратора, який координував роботу пансіонату, але офіційно не був там працевлаштований.

Перевіряють три основні версії: пожежа виникла внаслідок підпалу (занесення стороннього вогню); пожежа виникла внаслідок необережного поводження з вогнем у побуті й електроприладами; пожежа виникла через замикання електромережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової ворожої атаки на Кривий Ріг- Вілкул

Головний рабин України передав Келлогу подарунок для Трампа

Кривий Ріг під масованою атакою російських БпЛА - Вілкул

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА