Інтерфакс-Україна
07:00 24.01.2021

США вимагають від Пекіна припинення тиску на Тайвань

1 хв читати
США вимагають від Пекіна припинення тиску на Тайвань

Держдепартамент США закликав Китай припинити тиск на Тайвань.

"Ми настійно закликаємо Пекін припинити військовий, дипломатичний і економічний тиск на Тайвань і почати конструктивний діалог з його демократично обраними представниками", - йдеться в заяві офіційного представника держдепартаменту Неда Прайса.

Його заява пролунала після того, як тайванська влада повідомила, що вісім бомбардувальників і чотири винищувачі ВПС КНР увійшли в південно-східну розпізнавальну зону ППО Тайваню в суботу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Міноборони відзначають зростання кількості звернень до центрів рекрутингу

Під час переговорів про припинення вогню треба говорити про заборону певних видів озброєнь - Порошенко

Час очікування в чергах до залізничних кас не перевищує 15 хвилин

НАЗК закликає Раду зберегти інструмент моніторингу способу життя

Ще одні українсько-американські переговори відбудуться після американсько-російських в Ер-Ріяді – ЗМІ

Українська делегація залишається в Ер-Ріяді, інформація про можливу тристоронню човникову зустріч з делегаціями США та РФ не підтверджена – ЗМІ

Кількість боєзіткнень на фронті та ворожих ударів по Україні на вихідних суттєво не змінювалася - Генштаб

Прем'єр Гренландії виступає проти візиту членів адміністрації Трампа на острів

У "Дії" пропонують обрати склад нацжурі на "Євробачення-2025"

Генштаб ЗСУ вказує на скорочення площі українського контролю в Курській області, за даними DeepState вона не змінилася

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА