Інтерфакс-Україна
15:37 24.01.2021

Затримки у вакцинації від Covid-19 виникли в Дубаї через перебої у поставках препарату

1 хв читати
Затримки у вакцинації від Covid-19 виникли в Дубаї через перебої у поставках препарату

Влада емірату Дубай (ОАЕ) була змушена зменшити темпи вакцинації від коронавірусної інфекції Covid-19 через затримки в поставках вакцини Pfizer/BioNTech, повідомляє ліванське видання The Daily Star.

"Виробник оголосив про нарощування своїх виробничих потужностей, що на тимчасовій основі вплинуло на низку країн у всьому світі", - цитує видання заяву Управління охорони здоров'я Дубая.

"Управління працює над зміною розкладу з виданням першої дози вакцини Pfizer і BioNTech проти Covid-19", - йдеться в документі.

Ліванська газета нагадує, що влада Дубая почала вакцинувати населення у грудні після схвалення препаратів Pfizer і китайської компанії Sinopharm. Загалом в ОАЕ щеплення зробили понад 2 млн осіб із 10 млн населення - це один з найкращих показників вакцинації від Covid-19 у світі.

Раніше влада емірату Дубай заявляла, що має намір до кінця 2021 року прищепити від коронавірусу 70% населення вакциною Pfizer/BioNTech.

Водночас в ОАЕ 12-й день поспіль виявляють рекордну кількість заражень коронавірусом - минулої суботи було виявлено 3 тис.566 нових випадків. Загалом в ОАЕ зафіксували понад 274 тис.випадків вірусу, жертвами коронавірусу стали 783 людини.

Дубай раніше почав вводити обмежувальні заходи щодо коронавірусу, проте в еміраті, економіка якого багато в чому залежить від доходів від туризму, залишаються відкритими ресторани, готелі та торговельні центри.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

ПА ОБСЄ приєдналася до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Україна та Литва узгодили перелік спільних науково-дослідних проєктів на 2026–2027рр

Поранений через атаку ворожого дрона помер у лікарні – Херсонська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА