07:33 25.01.2021

Байден знову введе заборону на в'їзд у США для мандрівників з Бразилії, Ірландії, Великої Британії та ЄС

2 хв читати
Байден знову введе заборону на в'їзд у США для мандрівників з Бразилії, Ірландії, Великої Британії та ЄС

Президент США Джо Байден у понеділок відновить обмеження на в'їзд в США для іноземців, що побували в Бразилії, Ірландії, Великій Британії і більшої частини Європи, щоб знизити темпи поширення COVID-19 у країні, підтвердив CNN офіційний представник Білого дому.

Байден також введе обмеження для мандрівників, які недавно побували в ПАР, додав чиновник.

Минулого тижня попередник Байдена на посаді президента Дональд Трамп підписав указ, що знімає обмеження для мандрівників з більшої частини Європи, Великої Британії і Бразилії, введені в минулому році, щоб уповільнити поширення COVID-19.

Трамп видав указ, який скасовує обмеження на поїздки в CША з Великої Британії, Ірландії, Бразилії і країн Європи, що входять до Шенгенської зони. Указ повинен був почати діяти з 26 січня.

"Розуміючи, що характер загрози, яка походить від COVID-19, буде змінюватися з плином часу, я доручив міністру охорони здоров'я і соціальних служб дати мені рекомендації щодо того, чи варто продовжувати, змінювати або припиняти обмеження, які я раніше ввів. (... ) Відповідно, міністр рекомендував мені зняти обмеження, що застосовуються до Шенгенської зони, Сполученого Королівства, Республіки Ірландія та Федеративної Республіки Бразилія, залишивши в силі обмеження, що застосовуються до Китайської Народної Республіки та Ісламської Республіки Іран", - йдеться в указі Трампа, опублікованому Білим домом.

Тоді ж Джен Дженніфер Псакі, представник Байдена, заявила, що зараз не час знімати обмеження.

"За порадою нашої команди з охорони здоров'я адміністрація не має наміру знімати ці обмеження з 26 січня. Навпаки, ми плануємо посилити заходи громадської охорони здоров'я в міжнародних поїздках, щоб ще більше скоротити поширення COVID-19", - написала Дженніфер Псакі в своєму Twitter.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА