Інтерфакс-Україна
10:08 25.01.2021

Помер один із постраждалих унаслідок пожежі в харківському будинку для літніх людей

2 хв читати
Помер один із постраждалих унаслідок пожежі в харківському будинку для літніх людей

Один із п'яти постраждалих унаслідок пожежі в харківському нелегальному будинку престарілих "Золотий час" помер у хоспісі (паліативному відділенні лікарні №17), куди був поміщений після пожежі.

"Йому було за 80. Смерть настала вчора", - повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Як повідомлялося, 21 січня вдень у Харкові у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок престарілих, виникла пожежа на другому поверсі. За попередньою інформацією, в будинку на момент пожежі перебували 33 людини, 15 із них загинули на місці, п’ятеро були госпіталізовані.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

Директор департаменту соцзахисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага заявив, що за адресою, де сталася пожежа, не зареєстровані жодні установи соцзахисту.

Того самого дня було затримано власника домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат, а також орендаря будинку та його дружину - директора приватного підприємства, яка фактично керувала закладом. Також затримано адміністратора, який координував роботу пансіонату, але офіційно не був там працевлаштований.

22 січня всім чотирьом було оголошено про підозру.

23 січня Київський райсуд Харкова обрав усім підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави.

Державне бюро розслідувань розпочало розслідування за фактом службової недбалості співробітників ДСНС під час перевірок у приватному будинку престарілих у Харкові.

ОСТАННЄ

Під час телефонної розмови Сибіга проінформував МЗС Панами про ситуацію на фронті

На Львівщині, у Золочівському районі, після ворожої атаки радіаційний фон у нормі - ОВА

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА