Інтерфакс-Україна
11:49 25.01.2021

Слідство згодом заявить, що Наумова хотіли усунути, бо він був перешкодою для отримання Нескоромним посади в керівництві СБУ, - джерело

1 хв читати
Слідство згодом заявить, що Наумова хотіли усунути, бо він був перешкодою для отримання Нескоромним посади в керівництві СБУ, - джерело

Найближчим часом слідство планує повідомити, що мотивом замовлення на усунення начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова було те, що він був єдиною перешкодою для отримання екс-заступником глави спецслужби Дмитром Нескоромним високої посади в керівництві СБУ, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело в правоохоронних органах.

"Нескоромний задокументований у матеріалах негласного слідства, що фіксувало контакти Расюка (затриманого полковника спецпідрозділу "Альфа" Юрія Расюка - ІФ), який був наближеною людиною до Нескоромного", - розповів співрозмовник агентства "Інтерфакс-Україна". При цьому він наголосив: "Слідство планує оголосити публічно версію про те, що мотивом замовлення усунення Наумова стало те, що він був єдиною перешкодою для отримання Нескоромним високої посади в керівництві Служби безпеки України".

Водночас в СБУ офіційно не підтверджують і не спростовують інформацію про те, що в цій кримінальній справі справді фігурує колишній перший заступник глави СБУ Нескоромний.

"Процесуальні норми поки що не дозволяють нам оприлюднити інформацію, але ми це зробимо відразу, коли це стане можливим", - сказали агентству в прес-центрі СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

Окупанти просунулися у Дніпропетровській та Запорізькій областях менш як на 7 кв.км за два дні – DeepState

Пасажиропотік на кордоні стабільний, потік на виїзд дорівнює потоку на в’їзд – Держприкордонслужба

Пакистан і Афганістан домовилися про негайне припинення вогню після мирних переговорів у Досі - ЗМІ

РФ застосувала проти України понад 3 тис. ударних дронів та 1,3 тис. КАБ за тиждень, гальмує мирний процес – Зеленський

Понеділок в Україні буде прохолодний із невеликими дощами, у вівторок потеплішає

Міністр оборони Німеччини розглядає загальний призов як стримуючий фактор проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА