Інтерфакс-Україна
18:32 25.01.2021

Керівник санації "Чорноморського морського пароплавства" підозрюється у зловживанні, що заподіяло 17 млн грн збитків

1 хв читати
Керівник санації "Чорноморського морського пароплавства" підозрюється у зловживанні, що заподіяло 17 млн грн збитків

Правоохоронці повідомили про підозру керівнику санації державної судноплавної компанії "Чорноморське морське пароплавство", дії якого завдали збитків державі на суму понад 17 млн грн.

"За даними слідства, у 2018 році він, діючи поза межами установлених судом строків санації, здійснив продаж майна компанії, що розташоване в рекреаційній зоні міста Одеса, за заниженою вартістю", - зазначено в повідомленні Офісу генерального прокурора.

Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України.

Вирішують питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу і звільнення з посади.

За іншими фактами розтрати майна "Чорноморського морського пароплавства" триває слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з Ламмі розвиток двостороннього стратегічного партнерства і ситуацію на фронті

Паліса обговорив з Кубілюсом підвищення обороноздатності України

Міносвіти пояснило, хто з випускників і випускниць 9 і 11 класів отримає свідоцтво з відзнакою

Мерц: 30-денне припинення вогню буде тестом для Путіна

Львів зібрав 35 іноземних делегацій на День Європи

В Україні на вихідних очікуються дощі, місцями заморозки на поверхні ґрунту

Британія додала до санкційних списків щодо Росії СК "Согласіє", компанії з Гонконгу та Норвегії, понад 100 танкерів

Глави МЗС країн Європи прибули до Львова для участі у двох важливих подіях

Лідери країн-членів JEF обговорили із Зеленським і Трампом перспективи 30-денного припинення вогню: ситуація рухається

На південному сході України ввечері очікуються грози, на півночі та заході - нічні заморозки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА