07:28 26.01.2021

Перший випадок зараження "бразильським" варіантом COVID-19 підтверджено в США

2 хв читати
Перший випадок зараження "бразильським" варіантом COVID-19 підтверджено в США

Перший випадок захворювання на новий штам COVID-19, що виник у Бразилії, досяг США і був зафіксований у штаті Міннесота, оголосила в понеділок місцева влада.

Випадок зараження "бразильським" варіантом, відомим як P.1, був виявлений у жителя Міннесоти, який недавно повернувся з Бразилії.

Виявити захворювання вдалося шляхом випадкового тестування, яке штат виконує для моніторингу нових варіантів розвитку COVID-19.

"Ми знаємо, що навіть коли ми наполегливо працюємо над тим, щоб перемогти COVID-19, вірус продовжує розвиватися, як і всі віруси", - сказав комісар міністерства охорони здоров'я Міннесоти Ян Малкольм.

"Гарна новина полягає в тому, що ми можемо уповільнити поширення цього варіанту і всіх варіантів COVID-19, використовуючи перевірені методи профілактики, такі як носіння масок, збереження соціальної дистанції, перебування вдома під час хвороби і проходження тестування, у разі необхідності ", - додав Малкольм.

Міністерство охорони здоров'я штату заявило, що стежить за станом здоров'я людини, зараженої "бразильським" штамом коронавірусу, вивчає її контакти і поїздки з метою отримання більш повної інформації про хворобу. Хворому також було рекомендовано ізолюватися і уникати будь-яких контактів.

Варіант P.1, поряд з британським і південноафриканським, є одним з трьох штамів COVID-19, які швидко поширюються в усьому світі. Вважається, що P.1 більш заразний у порівнянні з вихідним штамом, але поки неясно чи викликає він більш важкий перебіг хвороби.

P.1 був уперше виявлений в північній Бразилії в середині грудня 2020 року.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА