Інтерфакс-Україна
08:57 26.01.2021

На Тайвані відправили понад 5 тис. осіб на самоізоляцію через спалах COVID-19

1 хв читати

Влада тайванського міста Таоюань відправила на домашній карантин понад 5 тис. людей після декількох випадків зараження коронавірусом, пов'язаних з місцевою лікарнею, повідомляє центральне агентство новин острова.

На двотижневу самоізоляцію відправляться всі, хто виписався з лікарні Таоюань з 6 до 19 січня, а також ті, хто з ними контактував. Це максимум 8 тис. людей, сказав мер міста Чжен Веньцань.

Мер додав, що якщо влада втратить з кимось зв'язок, то почне відстежувати їх за допомогою поліції.

Після виявлення коронавірусу ще у одного пацієнта і його дружини загальна кількість заражень, пов'язаних з лікарнею загального профілю Таоюань, зросла до 15 осіб, повідомив портал Taiwan News.

З початку пандемії на острові заразилися коронавірусом понад 890 осіб, семеро - померли.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор: за час війни ворог вбив 661 дитину, зруйнував та пошкодив понад 4,5 тис шкіл та дитсадків

Ukraine Investment Framework погодив запуск 11 проєктів в різних секторах

Росіяни атакували Степногірську громаду, загинув чоловік – Запорізька ОВА

Гуманітарний комітет пропонує фінансувати коштом програми "1000 годин контенту" переклад українською популярних ігор – Кравчук

Єврокомісія: Фокус у питанні фінпідтримки України на 2026-2027 – на росактивах

Суд в Італії схвалив видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки" – ЗМІ

Апеляційний суд залишив під вартою власницю "Olympic Village", де загинув 10-річний хлопчик

Зеленський у День української писемності та мови: дякую всім, хто продовжує навчати мови – попри все і де б вони не були

Прокуратура Черкащини відновила контроль громади над землями заказника "Пташині острови" - Офіс генпрокурора

"Метінвест" передав Нацгвардії нову партію систем для радіоелектронного захисту на 30,8 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА