13:44 26.01.2021

У Києві може з'явитися уповноважений із прав людини з інвалідністю

2 хв читати
У Києві може з'явитися уповноважений із прав людини з інвалідністю

Мер Києва Віталій Кличко ініціював призначення уповноваженого Київської міської ради з прав людини з інвалідністю.

"Розроблений відповідний проект рішення міської ради, який найближчим часом розглянуть депутати Київради. Уповноважений забезпечуватиме здійснення Київською міською радою конституційних повноважень щодо забезпечення додержання прав і законних інтересів людей з інвалідністю, зокрема тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни", - повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) у вівторок.

Повідомляється, що Кличко подав на розгляд депутатам Київради кандидатуру Лесі Петрівської - депутата Київради, засновника ГО "Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю", яка працює перекладачем жестової мови.

Зазначається, що Леся Петрівська виросла у родині людей з інвалідністю і понад 16 років її діяльність пов'язана із захистом прав людей із інвалідністю.

"У Києві мешкає понад 160 тисяч людей з інвалідністю. Фактично кожен із них має свої індивідуальні потреби, проте медичні, освітні, соціальні послуги мають бути доступними для всіх. Йдеться про всі сфери життя міста. Посада уповноваженого Київської міської ради - це ще один важливий крок в реалізації прав людей з інвалідністю, що гарантовані міжнародними конвенціями та українським законодавством. Ця посада дасть змогу об’єднати та скоординувати роботу служб у такий спосіб, щоб забезпечити рівну доступність та гарантувати дотримання прав усіх людей з інвалідністю", - наводить прес-служба слова заступника голови КМДА Марини Хонди.

У київській мерії нагадали, що у 2009 році Верховна Рада ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю. Відтоді питання про уповноваженого з прав людей з інвалідністю набуло особливого значення. Зокрема, у 2014 році призначений уповноважений президента України, а у 2017 році створена посада урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА