15:43 26.01.2021

Усі об'єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам до кінця січня - Мінрегіон

2 хв читати
Усі об'єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам до кінця січня - Мінрегіон

У Міністерстві розвитку громад і територій України заявляють, що до кінця січня всі об'єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам.

"Мінрегіон продовжує відстежувати процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. За інформацією від областей, наразі в країні щодо 88% соціальних об'єктів уже прийняті рішення територіальними громадами про взяття їх на баланс", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначено, що наразі готові прийняти 100% закладів освіти, культури, охорони здоров'я та інших соціальних об'єктів громади 39 нових районів.

Серед областей лідерами в цьому процесі є Житомирська та Волинська області.

Високі показники передачі об'єктів спільної власності району в Тернопільській (99%), Сумській (99%), Івано-Франківській (99%), Харківській (98%) Хмельницькій (98%), Дніпропетровській (98%) і Чернівецькій (97%) областях.

Також активні територіальні громади Одеської (95%), Запорізької (94%), Черкаської (94%), Херсонської (93%), Миколаївської (91%), Чернігівської (91%) і Кіровоградської (97%) областей.

Середні показники щодо передачі майна і бюджетних установ мають Полтавська (87%) та Київська (80%) області.

Повільніше процес передачі відбувається в Луганській (54%), Львівській (60%), Закарпатській (70%), Вінницькій (72%) і Донецькій (78%) областях.

"Бачимо, що загалом у представників районів і громад є розуміння необхідності швидкої передачі майна. Сподіваємося, що нам вдалося обговорити і знайти шляхи вирішення щодо більшості спірних питань і вони будуть вирішені на місцях до кінця місяця", - йдеться в повідомленні Мінрегіону.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА