Інтерфакс-Україна
21:38 26.01.2021

Байден у розмові з Путіним порушив питання суверенітету України

1 хв читати
Байден у розмові з Путіним порушив питання суверенітету України

Президент США Джо Байден у першій телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним обговорив тему суверенітету України і "зловмисні дії Росії".

"Він подзвонив Путіну сьогодні після полудня, щоб ... підтвердити нашу підтримку суверенітету України, а також, щоб порушити питання, які турбують, зокрема хакерську атаку на компанію SolarWinds, повідомлення про пропоновані Росією винагороди за солдатів США в Афганістані, втручання у вибори 2020 року, отруєння Олексія Навального", - заявила прес-секретар Білого дому Джен Псакі на брифінгу в Білому домі.

Дженніфер Псакі заявила, що "намір Байдена полягав у тому, щоб чітко дати зрозуміти, що США діятимуть рішуче" на захист національних інтересів у відповідь на "зловмисні дії Росії".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині внаслідок російського удару загинула жінка

Сили оборони збили 430 цілей противника

Іран затримав танкер біля південного узбережжя країни

Під час підготовки держбюджету-2026 до Ради надходили листи з Домінікани та Замбії про недопущення обмеження прав вчителів

Білоцерківська міськрада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА