Інтерфакс-Україна
18:19 27.01.2021

Мисливці та собаківники України провели мітинг із вимогою не допустити розвалу мисливської галузі в країні

1 хв читати
Мисливці та собаківники України провели мітинг із вимогою не допустити розвалу мисливської галузі в країні

Попереджувальний мітинг мисливських організацій і господарств проти низки законодавчих і нормативних ініціатив, які загрожують існуванню мисливської галузі в країні, відбувся в Києві біля стін Верхової Ради в середу.

"Наразі відбувається активне лобіювання законопроекту 2232, що призведе до знищення біорізноманіття України, розплоду небезпечних хижаків, поширення серйозних і небезпечних хвороб, знищення мисливського собаківництва", - йдеться у зверненні організаторів заходу.

Згідно з повідомленням, Міністерство охорони довкілля та природних ресурсів України вже оприлюднило наказ №209 від 22 жовтня 2020 року, який позбавляє мисливців прав на підготовку собак до полювання.

Учасники акції переконані, що держава має підтримувати полювання, а не перешкоджати і забороняти його. Відповідні письмові звернення учасники мітингу передали до Верховної Ради.

Серед організаторів мітингу - Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь, Федерація мисливського собаківництва України, Національна асоціація стрільців, громадська організація "Душа мисливця", інші організації мисливського та кінологічного напряму.

 

ОСТАННЄ

Ворог вдарив ракетою по підприємству на околиці Ніжина – ОВА

У Мінкультури назвали лист дієвців культури і активістів із звинуваченнями частиною інформкампанії проти відомства

На Алеї захисників у Києві відкрили памʼятний знак ССО – КМВА

Сенатор Грем до росіян: Війна Путіна робить Росію не великою, а державою-ізгоєм

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА