Інтерфакс-Україна
07:34 29.01.2021

У Миколаєві п'яний водій збив патрульну і намагався втекти з місця ДТП

1 хв читати
У Миколаєві п'яний водій збив патрульну і намагався втекти з місця ДТП

У Миколаєві в четвер увечері п'яний водій збив патрульну, яка перевіряла документи водія іншого автомобіля, постраждалу госпіталізували, повідомили в Патрульній поліції Миколаївської області.

"Пригода сталася сьогодні, приблизно о 20.00. На вул.Крилова екіпаж патрульних зупинив автомобіль Nissan Note за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів у порушника, водій іншого авто Nissan Micra на великій швидкості скоїв наїзд на патрульну і пошкодив авто, яке зупинили інспектори ... патрульну госпіталізували в лікарню з попереднім діагнозом ЗЧМТ і перелом щелепи. Зараз лікарі надають їй кваліфіковану допомогу", - йдеться в повідомленні на сторінці поліції в Фейсбук у четвер увечері.

Правоохоронці зазначили, що зупинившись, водій намагався втекти з місця події, на вимоги поліцейських зупинитися не реагував і створював аварійні ситуації.

Патрульні наздогнали і затримали водія на вул.Крилова, в декількох кварталах від місця скоєння ДТП.

"Під час затримання громадянин чинив опір правоохоронцям. Чоловік поводився неадекватно і мав явні ознаки сильного алкогольного сп'яніння", - сказано в повідомленні.

Слідчими вирішується питання про затримання водія на підставі ст.208 (Затримання уповноваженою особою) КК України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА