Інтерфакс-Україна
10:46 29.01.2021

Влада вже перевірила приватні організації, які надають соцпослуги у 20 областях та Києві - Лазебна

1 хв читати
Влада вже перевірила приватні організації, які надають соцпослуги у 20 областях та Києві - Лазебна

Влада вже перевірила організації недержавної форми власності, які надають соціальні послуги у 20 областях та Києві, повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

"Станом на кінець учорашнього дня здійснено роботу з виявлення та перевірки організацій недержавної форми, що надають соціальні послуги у 20 областях та Києві. Інформацію ще не надали Закарпатська, Запорізька, Київська та Одеська області", - сказала Лазебна під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

За словами міністра, в регіонах, де вже відбулася перевірка, виявлено 334 організації недержавної форми власності, що надають соціальні послуги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА