Інтерфакс-Україна
16:24 29.01.2021

Апеляційний суд залишив під вартою фігуранта "справи Шеремета" Антоненка

2 хв читати
Апеляційний суд залишив під вартою фігуранта "справи Шеремета" Антоненка

Київський апеляційний суд залишив у силі арешт фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка.

"Обвинувачуваного у справі журналіста Павла Шеремета залишено під вартою. Колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту в інтересах обвинувачуваного А. (Андрія Антоненка - ІФ) на рішення Шевченківського районного суду Києва від 10 грудня 2020 року, яким задоволено клопотання прокурора і продовжено обвинувачуваному А. термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 7 лютого 2021 року", - йдеться в повідомленні Київського апеляційного суду, розміщеному на сторінці у Facebook.

"За результатами апеляційного розгляду... запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишено без змін", - інформують у суді.

Як повідомлялося, вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху.

Про підозру в убивстві Шеремета повідомлено трьом особам: військовій медсестрі Яні Дугарь, волонтеру та дитячому медику Юлії Кузьменко, а також музиканту та ветерану АТО Андрію Антоненку. Досудове слідство стосовно підозрюваних було завершено 22 травня.

25 серпня Шевченківський райсуд Києва ухвалив рішення, згідно з яким розгляд по суті справи з обвинувачення Антоненка, Дугарь і Кузьменко в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета здійснюватиме суд присяжних.

Кузьменко перебуває під цілодобовим домашнім арештом, на Дугарь покладено особисті зобов'язання, а Антоненка тримають під вартою. Жоден із обвинувачених своєї провини в причетності до вбивства Шеремета не визнає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження НПЗ у Волгограді

Мелоні: Настав час подивитися, якою буде позиція Росії в Алясці

Російський спецборт летить над Арктикою в бік Аляски, наявність Путіна на борту не підтверджена

Рютте: Німеччина є найбільшим європейським донором військової допомоги Україні

Зеленський прибув до резиденції Стармера

Ситуація на Добропільському напрямку стабілізується

Україна восени планує розпочати нові ремонтні роботи на конфайнменті на Чорнобильській АЕС

Найближчим часом до українського бюджету будуть перераховані 2,6 млрд грн російського онлайн-казино PIN-UP - ДБР

Армія КНДР стала третьою в світі, яка отримала досвід сучасної війни на широкому фронті, – Буданов

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі колишнім інженеру кіностудії ім. О.Довженка і гендиректору приватної компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА