16:40 29.01.2021

Через лісові пожежі в 2020 році Чорнобильська зона втратила 40% туристичних локацій

1 хв читати
Через лісові пожежі в 2020 році Чорнобильська зона втратила 40% туристичних локацій

Зона відчуження Чорнобильської АЕС, яка офіційно є одним із популярних туристичних об'єктів України, через лісові пожежі в 2020 році втратила майже 40% потенційно туристичних локацій.

"Минулого року ми втратили близько 30-40% потенційних туристичних локацій. Вигоріли, просто вигоріли декілька радянських занедбаних баз відпочинку, села, техногенні об'єкти ліквідації", - заявив голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко на прес-конференції в п'ятницю.

За його словами, Чорнобильська зона за останні десятиліття набула популярності серед іноземних туристів і стала офіційним "туристичним магнітом України". Однак туристична сфера в Чорнобилі перебуває під загрозою, оскільки ймовірність пожеж навесні в зоні відчуження дуже висока.

Він зазначив, що за 2019 рік, завдяки іноземним відвідувачам Чорнобильської зони, в Україні поповнилися іноземні інвестиції на 3 млрд гривень.

"Вони (туристи - ІФ) привезли з собою в 2019 році близько 3 млрд гривень іноземних інвестицій. Це ті гроші, які вони платять за квиток, за таксі, за ночівлю в готелі або ресторан, за тур до Чорнобиля, платежі державі тощо. Тобто це ті гроші, які залучає туристичний Чорнобиль", - сказав Ємельяненко.

В Асоціації чорнобильських туроператорів вважають, що для безпечної та повноцінної роботи в туристичному Чорнобилі необхідна увага з боку Офісу президента для того, щоб втілити всі проекти із гарантування безпеки від пожеж у зоні відчуження.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА