Інтерфакс-Україна
08:59 30.01.2021

Чехія обмежила в'їзд в країну для іноземців через COVID-19

1 хв читати
Чехія обмежила в'їзд в країну для іноземців через COVID-19

З 30 січня кордони Чехії для іноземців будуть закриті, вони зможуть потрапити в країну тільки у разі крайньої необхідності. Таке рішення влада ухвалила через погіршення в країні ситуації з коронавірусом, передає Чеське радіо.

В'їзд в країну дозволять тільки тим іноземцям, які навчаються, працюють або мають дозвіл на проживання в Чехії. Також перетинати кордон можна буде у разі необхідності відвідування найближчих родичів, отримання медичної допомоги, участі в весіллях або похоронах.

Обмеження діятиме до 15 лютого. На наземних кордонах Чехії будуть проводитися вибіркові перевірки тих, хто в'їжджають у країну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до 15 людей

Спровоковану ракетним ударом масштабну пожежу на складах у передмісті Харкова ліквідовано

Кількість загиблих у Києві зросла до 14 людей – ДСНС

Угода ЄС-США в енергетиці охоплює закупівлі СПГ, нафти, ядерного палива, передових технологій та інвестицій - ЄК

АМКУ надав дозвіл оператору мережі UPG на оренду ще 47 АЗС групи "Приват"

Стефанчук запропонував врегулювати питання про онлайн-трансляції засідань парламенту відповідно до Регламенту Ради

У Києві вже 13 загиблих людей – КМВА

"ДТЕК" відновив електропостачання для понад 350 тис. абонентів у Київській обл. після негоди

Трамп чітко дав зрозуміти, що угода про припинення російської в Україні має бути укладена до 8 серпня – представник США на Радбезі ООН

Трамп хоче укласти угоду про припинення війни Росії в Україні до 8 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА