Інтерфакс-Україна
08:52 31.01.2021

Трамп на сенатському процесі з імпічменту втратив двох захисників

2 хв читати
Трамп на сенатському процесі з імпічменту втратив двох захисників

Команда, призначена захищати колишнього президента США Дональда Трампа на процесі щодо імпічменту в Сенаті, потрапила в безвихідь після того, як два адвокати вийшли з її складу, повідомляють ЗМІ з посиланням на інформовані джерела.

Причини такого рішення юристів з Південної Кароліни Бутча Баверса і Дебори Барбері не наводяться, однак зазначається, що це "було їхнє спільне рішення".

Як повідомлялося, процес імпічменту Трампа в Сенаті має розпочатися на тижні, що стартує 8 лютого.

"Насправді, 45 сенаторів вже проголосували за те, що це неконституційно. Ми виконали велику роботу, але ще не прийняли остаточного рішення стосовно нашої юридичної команди, яке буде прийнято найближчим часом", - заявив радник Трампа Джейсон Міллер.

Він зазначив, що "зусилля демократів щодо імпічменту президента, який уже покинув свій пост, абсолютно неконституційні і так шкідливі для нашої країни".

Телеканал CNN, коментуючи ситуацію, що складається напередодні процесу, зазначає: "Республіканці в Сенаті критикують його (Трампа - ІФ), втім, нічого не роблять, сподіваючись встановити дистанцію між собою і колишнім президентом. Але вони не допускають також жодних висловлювань, які могли б викликати негативну реакцію з боку Трампа і його затятих прихильників. Багато говорять, що потрібно щось робити із тим, що зробив Трамп, але робити це повинні не вони".

Цього тижня, як повідомлялося, 45 сенаторів-республіканців визнали процес імпічменту незаконним і тільки п'ятеро їхніх однопартійців висловилися за законність імпічменту.

Експерти зазначають, що такий результат свідчить: шанси на те, що Сенат у лютому підтримає рішення Палати представників оголосити Трампу імпічмент, невисокі - для цього потрібна згода двох третин сенаторів.

На думку конгресменів-демократів і деяких республіканців, Трамп несе відповідальність за штурм Капітолію його прихильниками 6 січня, оскільки незадовго до цього президент у своєму виступі закликав не припиняти боротьбу. На думку демократів, саме цей заклик і підштовхнув протестувальників проти результатів президентських виборів до агресивних дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА