Інтерфакс-Україна
13:46 01.02.2021

Солістові групи "Піснярі" прикордонники заборонили в'їзд в Україну через незаконне відвідування Криму

1 хв читати
Солістові групи "Піснярі" прикордонники заборонили в'їзд в Україну через незаконне відвідування Криму

У пункті пропуску "Бориспіль" у неділю співробітники Держприкордонслужби України виявили громадянина Білорусі, який незаконно відвідував тимчасово окуповану територію АР Крим.

"Чоловік виявився білоруським музикантом, солістом групи "Піснярі". Під час заходів контролю прикордонники встановили, що в Криму іноземець перебував улітку минулого року й потрапив туди незаконно, порушуючи порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в понеділок.

Під час спілкування він підтвердив факт незаконного в'їзду на острів, куди, за його словами, потрапив літаком через закритий пункт пропуску "Сімферополь".

"За порушення українського законодавства прикордонники заборонили громадянинові Білорусі в'їзд до нашої країни терміном на 3 роки. Зараз білорус вилетів рейсом до Мінська", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

У Запоріжжі кількість поранених зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків через атаку дронів

Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів

Трамп заявив, що не має дедлайну для можливої угоди щодо України

Трамп заявив, що документ щодо України було скорочено з 28 до 22 пунктів і він є лише концепцією, а оцінки територій залежать від ситуації на фронті

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 125 од. спецтехніки

26 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

На посилення обороноздатності Сумщини спрямовано понад мільярд гривень — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА