Інтерфакс-Україна
10:28 02.02.2021

Україна схвалюватиме посилення ролі США у врегулюванні на Донбасі - розмова Кулеби з Блінкеном

1 хв читати
Україна схвалюватиме посилення ролі США у врегулюванні на Донбасі - розмова Кулеби з Блінкеном

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час першої телефонної розмови з державним секретарем США Ентоні Блінкеном привітав його з призначенням на посаду і заявив, що Україна схвалюватиме посилення ролі США в дипломатичних зусиллях із врегулювання російсько-українського збройного конфлікту й деокупації Донбасу та Криму.

"Росія має відчути, що ціна агресії надто велика, аби її продовжувати", - наводить слова Кулеби прес-служба МЗС України у вівторок.

Як зазначається, співрозмовники підтвердили важливість зміцнення стратегічного партнерства України та США, взаємний намір зробити його більш амбітним.

"У наших відносинах розпочинається новий день", - зазначив Кулеба.

Держсекретар США запевнив у непохитній підтримці суверенітету й територіальної цілісності України, євроатлантичних прагнень України.

У свою чергу глава МЗС заявив, що Україна готова і надалі залишатись важливим європейським партнером США в регіоні Чорного моря і Центральної Європи.

Держсекретар наголосив, що санкції проти Росії за її агресію на Донбасі й у Криму мають залишатися до повного виконання Москвою своїх зобов'язань щодо мирного врегулювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

Росіяни продовжують зберігати високу активність на покровському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

На околиці Харкова сталася масштабна ДТП, троє осіб постраждали

Президент підписав новий санкційний пакет, направлений проти російських фінансових схем

В результаті ДТП за участю пасажирського автобуса в Угорщині тяжкі травми отримали четверо українців – МЗС України

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА